Turnaj čtyřher a další tenisové lahůdky

Vážení a milí příznivci „bílého“ sportu, 5. října byla v areálu na Žalově postavena přetlaková hala nad oběma kurty a to je jasné znamení, že zima klepe na dveře, z práce chodíme za tmy a při tenisu budeme dalších 6 měsíců pod střechou. Velkou výhodou samozřejmě je, že žádné vrtochy počasí naši oblíbenou čtyřhru s kamarády neohrozí. Což mi připomíná, že vás musím pozvat na turnaj čtyřher, který se uskuteční v sobotu 1. listopadu - zváni jsou všichni nadšenci.

Ten stejný víkend můžete zároveň potěšit sebe či své blízké - stačí si jen vybrat z velké akční nabídky zboží Babolat v našem areálu. Ale abychom nezapomněli na naše nejmenší - pro ně máme připraven každý měsíc turnaj o ceny v kategoriích minitenis a babytenis. Pro starší děti a pro dospělé se koncem měsíce rozjede nereliga dvoučlenných družstev, do které můžete sebe i své ratolesti přihlásit na sramek@tenis-skola.cz. Zájemci najdou podrobnosti na www.tenis-skola.cz.

Závěrem už jen ohlédnutí za letní ligou - 4. října proběhlo slavnostní vyhlášení letní ligy dospělých a jasnými vítězi se stali Petra Dolejší v kategorii žen a Radek Přibyl v kategorii mužů.

Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme za účast, za krásné boje a těšíme se na značkách opět na shledanou!

Za tým tenisové školy VV a TA Žalov
Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.