Radek Bár

Všechny příspěvky autora...

Radek Bár, 10.4.2015
Vážení příznivci roztocko-žalovského divadla, místní divadelní uskupení Studio mladých si pro vás na duben připravilo další uvedení interaktivní detektivní hry Co věděla Klára Kovalová a musela zemřít. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 4/2015 pozvánka studio mladých
Radek Bár, 12.12.2014
  Přátelé našeho divadelního uskupení Studia mladých! Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 12/2014
Radek Bár, 13.9.2014
Je to už přibližně šest let, co Divadlo Na tahu během dvou sezon sehrálo v sále restaurace Na Růžku tři aktovky z pera Václava Havla: Audienci, Vernisáž a Protest, v režii autorova dlouholetého, přítele a souseda z Hrádečku Andreje Kroba. Poté se uvádění divadelních kusů v restauraci Na Růžku chopilo Studio mladých a již pátým rokem se snaží podporovat žalovskou, potažmo roztockou kulturu svými autorskými počiny. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 9/2014 Václav Havel
Radek Bár, 12.4.2014
Milí přátelé, přátelé roztocké kulturní fronty zvláště. Ve čtvrtek 10. dubna uplynuly čtyři plodné roky od založení divadelního souboru Studio mladých. Plodné roky to byly nejen proto, že se nám podařilo uvést v život tři inscenace, které těší diváky nejen zde, ale i v Praze, Karlových Varech, Plzni, Chebu a na řadě dalších míst. Avšak plodné i proto, že vám nyní hrdě představujeme naši čtvrtou inscenaci. Premiéra nové hry Studia mladých nazvané Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 4/2014 pozvánka
Radek Bár, 8.2.2013
Otázka, nad kterou si bude šéfkomisař Hrdloušek opět lámat hlavu. Jeho poctivé snažení mu bude narušovat celá řada možných podezřelých, okolností, ale i jeho podřízený, elév - strážmistr Brousek. To vše by asi náš nadprůměrně inteligentní šéfkomisař zvládl, kdyby... kdyby mu do toho ještě nekecali diváci a neurčovali mu i to, kdo je vrah, případně vražedkyně. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 2/2013
Radek Bár, 12.2.2012
Předně bych chtěl poděkovat radnici za snahu, kterou projevila při řešení problémů s naší ulicí. Jedná se o ulici Na Valech v Žalově, která nám svým sklonem, prašností a sjízdností neustále komplikuje život. Musím ocenit snahu nového starosty Jana Jakoba, který se tu byl osobně loni na podzim podívat. Kupodivu nezůstalo jen u zdvořilostní návštěvy a následovala i druhá schůzka na radnici s jejími zástupci. A ke konci roku se cesta skutečně začala upravovat. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál cena kanalizace Odraz 2/2012 vodovody Názory