Zuzana Antošová

Všechny příspěvky autora...

Zuzana Antošová, 14.1.2017
Den po Mikuláši, tedy šestého prosince, uspořádal TOM Svišti ve spolupráci s Asociací TOM a Středočeským muzeem v Roztokách tradiční předvánoční divadélko. Téměř osmdesát malých i velkých hostů si do Historického sálu Středočeského muzea přišlo poslechnout zbrusu novou pohádku z dílny Honzy Hrubce a jeho Dřevěného divadla O princi z knížky. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál divadlo Kultura Odraz 1/2017 pohádka
Zuzana Antošová, 13.2.2015
V sobotu 10. ledna se téměř 450 pochodníků zúčastnilo tradičního pochodu Tříkrálová Okoř, který pořádají roztocké oddíly tomíků. V letošním roce proběhl již 47. ročník. Počasí bylo jarní, panovalo příjemných 15 stupňů, foukal pořádný vítr a svítilo sluníčko. Na pochod poměrně příznivé počasí. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 2/2015 pochod tříkrálová okoř
Zuzana Antošová, 10.6.2012
Roztocké turistické oddíly děkují všem sponzorům, kteří přispěli finanční částkou či věcným darem na pořádání tradiční akce pro děti Pohádkový les v Tichém údolí. Jmenovitě jsou to tito sponzoři: firmy RENOVA, PROKOS, Kuchyňské studio HOBR, Autoservis Náhlovský, Jan Pavel -provozovatel hostince Na Vrškách, firma Kaněra, odborová organizace VÚAB Pharma. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 6/2012 poděkování pohádkový les