Eva Uvarovová

Všechny příspěvky autora...

Eva Uvarovová, 12.6.2015
Letošní Čarodějnice na Žalovském hřišti se konaly v pátek 24. 4. a počasí nám opět přálo. Dětí, které si přišly zasoutěžit, bylo opravdu hodně. V minulých letech se jejich počet pohyboval okolo 250, ale letos zde bylo skoro o 150 dětí více. Což vysvětluje fronty u jednotlivých stanovišť. Tímto se omlouváme a děkujeme za trpělivost a zároveň slibujeme, že se na příští rok připravíme a budeme počítat s větším náporem. Je vidět, že počet dětí v předškolním věku a dětí na 1. stupni ZŠ v Roztokách znatelně roste. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál čarodějnice Kultura Odraz 6/2015 poděkování
Eva Uvarovová, 13.6.2014
V letošním roce byly Čarodějnice pro děti opět na hřišti v Žalově, v netradičním čase v pátek 25. 4. 2014. Počasí nám přálo a návštěvnost byla vysoká. Jenom u dětských soutěží se vystřídalo bezmála na 300 dětí a kdo nesoutěžil, mohl se vydovádět na dětské diskotéce. Rodiče našli útočiště u stánků, kde byla široká nabídka specialit a nápojů, jako naše již zavedené i oblíbené bramboráky a palačinky připravované paní Lešnerovou nebo vynikající teplá šunka dodaná panem Zrůbkem. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce čarodějnice Kultura Odraz 6/2014
Eva Uvarovová, 7.6.2013
Máme za sebou další Čarodějnice, které se letos konaly opět v netradičním čase v pátek 26. dubna a byla to dobrá volba. Počasí toho dne bylo vskutku jarní a vydrželo až do pozdních večerních hodin. Bylo to moc příjemné odpoledne a doufáme, že si to užili všichni zúčastnění, a to nejen děti a jejich dospělý doprovod, ale i ti, co nám pomáhali hlavně u soutěží. Protože ti si zaslouží největší obdiv a dík, že jsou ochotni ve svém volném čase strávit několik hodin na hřišti se soutěžícími. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál čarodějnice Kultura Odraz 6/2013
Eva Uvarovová, 10.6.2012
Tak máme za sebou v pořadí šesté Čarodějnice v Roztokách, které tentokrát proběhly za krásného počasí a s jistě rekordní návštěvou, jen registračních lístků pro soutěže těch nejmenších bylo rozdáno více než 250. Tato akce patří především dětem a věříme, že je nezklamala a přinesla jim zábavu a radost, stejně jako nám všem, kteří jsme ji připravili s podporou všech následujících spolupracovníků a sponzorů, kterým chceme touto cestou poděkovat. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál čarodějnice Kultura Odraz 6/2012