Gabriela Jílková

Všechny příspěvky autora...

Gabriela Jílková, 12.12.2014
Přes 300 jezdců z celého světa se sešlo minulý víkend na trati SOUTH GARDA v italském Lonatu při světovém finále třídy ROK. V tomto velkém finále se již tradičně představila také česká závodnice Gabriela Jílková, které se podařilo zopakovat loňský výsledek a v nabité mužské konkurenci si dojela pro krásné 6. místo. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál motorsport Odraz 12/2014 Sport
Gabriela Jílková, 14.2.2014
V pražském TOP Hotelu probíhalo v úterý 21. 1. 2014 slavnostní vyhlášení 37. ročníku novinářské ankety Zlatý volant, kterou tradičně pořádá agentura Sport-press. Gabriela Jílková získala již potřetí Cenu Elišky Junkové jako nejlepší žena - závodnice v automobilovém sportu. Gabriela Jílková Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál motoristický sport ocenění Odraz 2/2014 Sport
Gabriela Jílková, 7.6.2013
O víkendu 11.-12. 5. 2013 se konal na rakouském Red Bull Ringu šampionát zvaný „Rundstrecketrophy“, kde jeho součástí byla i třída Formula Renault 2.0. V této třídě startuje již druhou sezónu Gabriela Jílková, a proto nechyběla ani zde, aby sbírala svoje další zkušenosti. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál formule Odraz 6/2013 Sport závod
Gabriela Jílková, 9.11.2012
Při posledním podniku seriálu MMČR v kartingu, který se začátkem října konal na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě, se podařilo 17ti leté závodnici Gabriele Jílkové z Roztok vyhrát oba dva nedělní závody, a tím i získat již 4. titul Mistra ČR v kartingu. Ve třídě Rok senior je to titul první. Gabriela závodí na podvozku PRAGA s motorem Vortex. Do Mýta odjížděla se ztrátou 39 bodů, a tak k vysněnému titulu potřebovala dvě vítězství. V sobotní kvalifikaci si vyjela třetí místo na startovním roštu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.