Kateřina Kabešová

Všechny příspěvky autora...

Kateřina Kabešová, 12.4.2014
Malé studio Jóga nad Vltavou v Roztokách bude v dubnu slavit první rok své existence a při té příležitosti bych ráda za celý tým lektorů poděkovala našim „věrným“ za přízeň a vytrvalost. Pro ty z vás, kteří jste třeba o možnosti cvičení v našem studiu nevěděli, přikládám stručné informace o nabídce kurzů. Pravidelně cvičíme jógu, a to každý den, kromě pátku, v ranních (po, út, čt), ale i večerních hodinách (st). Přijít je možné kdykoli, lekce jsou přátelské i k úplným začátečníkům. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál jóga Odraz 4/2014 Školy
Kateřina Kabešová, 10.1.2014
Ráda bych všem popřála klidné prožití vánočních svátků, spokojenost v novém roce - a připojuji informaci o zimním provozu studia Nad Vltavou. Od pondělí 6. 1. 2014 - VŠECHNY KURZY JAKO OBVYKLE (jógu pro děti upřesním, budeme mít novou lektorku). Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál jóga Odraz 1/2014 Školy
Kateřina Kabešová, 10.1.2014
V neděli 8. prosince zavítala do Roztok vzácná návštěva - v rámci svého turné po Čechách zde vedla dílnu zpěvu pro veřejnost mezinárodně uznávaná houslistka a všestranná hudebnice Iva Bittová, která v posledních letech žije a působí v USA. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál hlasohled hudba Kultura Odraz 1/2014 workshop
Kateřina Kabešová, 7.6.2013
Jóga se v Roztokách cvičí už mnoho let, pod vedením různých lektorů a na různých více či méně vhodných místech. Pro pořádek dodejme, že pod pojmem „jóga“ si většina lidí představí specifický druh tělesného cvičení, tzv. ásany, avšak jóga v pravém slova smyslu zahrnuje kromě protahování a posilování těla také morální, etický a duchovní aspekt. Ty pak dohromady tvoří tak zvanou „osmidílnou stezku“. Teprve propojením všech aspektů jógy se adept posunuje po „stezce“ žádoucím směrem. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál jóga Kultura Odraz 6/2013