Helena Kantorová

Všechny příspěvky autora...

Helena Kantorová, 18.6.2016
Dne 14. října 2OO7 se v Husově sboru Církve československé husitské poprvé otevřely dveře Kavárničky pro seniory v Roztokách. Od té doby se každý čtvrtek odpoledne scházíme, společně slavíme své narozeniny, sdílíme radosti i těžké chvíle v životě, jednou v měsíci si společně zazpíváme, ale hlavní je, že se na sebe těšíme. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál kavárna Kultura Odraz 6/2016 senioři
Helena Kantorová, 10.10.2015
Ráda bych poděkovala všem, kteří se tak krásnými slovy uznání rozloučili s mým manželem Ladislavem Kantorem na stránkách roztockého Odrazu. Jmenovitě panu starostovi J. Jakobovi, panu místostarostovi J. Hukovi, panu tajemníkovi J. Drdovi, zastupitelům M. Štiftrovi a Janě Chržové. Dále pak děkuji paní Vyšehradské za rady a veškerou pomoc. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Ladislav Kantor Odraz 10/2015 poděkování úmrtí Zprávy
Helena Kantorová, 16.5.2014
Je dobrým zvykem (alespoň ve slušné společnosti) znovu uvítat dobré přátele, kteří nás už nejednou přesvědčili svou kvalitou i výkonem. Dobří holubi se prostě vracejí. A nemění se časem. Ani stylem, ani profesionálním výkonem. Vlastně jen proto je téměř vyloučené napsat o červnovém koncertu něco objevnějšího, než jsme napsali u příležitosti našeho minulého setkání. A tak cituji Odraz č. 5/ 2013: Je to už celých pět let (25. 5. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál koncert Kultura Odraz 5/2014