Tomáš Rozkydal

Všechny příspěvky autora...

Tomáš Rozkydal, 29.7.2016
Srdečně vás zveme na již tradiční Zahradní slavnost, která se uskuteční v neděli 11. 9. 2016 od 15.00 hodin na zahradě Husova sboru v Jeronýmově ulici. Můžete se těšit na zajímavé dovednostní hry (střelba kuší a prakem, hod míčkem na cíl, stavba kartonového hradu a jeho následné dobývání, malování hradebních erbů apod.). Připravujeme také opékání buřtů, chutné občerstvení s pivem a dobrým vínem. Těšíme se na vás. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál hus;v sbor Kultura Odraz 7-8/2016 yahradn9 slavnost
Tomáš Rozkydal, 10.4.2015
Únorovou schůzku klubu dětí a mládeže ve sboru církve husitské jsme věnovali návštěvě Holešovického sboru CČSH na Praze 7. Do tohoto sboru nás lákala možnost setkání s dalšími dětmi církve husitské a poznání života věřících lidí mimo roztocký sbor. Ačkoli bylo setkání jen krátké, podařilo se nám navázat „družbu“ se zdejšími dětmi, které, jak jsme zjistili, řeší podobné problémy jako my. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál cčsh klub mládeže Kultura Odraz 4/2015
Tomáš Rozkydal, 14.11.2014
Zářijové setkání dětí a mládeže jsme si náležitě užili. Přímo v den svátku sv. Václava v neděli 28. září jsme se s novou posilou týmu bratrem Albertem vydali k soše sv. Václava na Václavském náměstí. Proto si na nás už nikdo nepřijde s otázkou, kdo to vlastně byl sv. Václav... Přece rytíř, kníže a výjimečný muž své doby. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál cčsh Kultura Odraz 11/2014 setkání sv. Václav
Tomáš Rozkydal, 18.7.2014
Dovolte mi, abych vás stručně informoval o tom, že v neděli 1. 6. se uskutečnilo historicky první setkání mládeže při Sboru církve československé husitské (CČSH), jejímiž účastníky byli Eliáš Brodský(4), Kristian Brodský (9), Jiří Medek (6) a Antonín Rozkydal (6). Snahou tohoto kroužku dětí a mládeže od 4 let je nabídnout dětem zajímavou a poučnou náplň volného času. Kroužek mládeže se bude scházet pravidelně poslední neděli v měsíci po pravidelných bohoslužbách ve Sboru CČSH v Jeronýmově ulici. A co zajímavého bude náplní kroužku mládeže? Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál husův sbor Kultura mládež Odraz 7-8/2014
Tomáš Rozkydal, 18.7.2014
...těm, kteří se trochu zajímají o logistiku, je tento anglický výraz jasný. ve správnou dobu na správné místo. např. doručení zásilky vstupní suroviny do výrobního skladu. Do mého života „just in time“ vstupuje ještě z jiného pohledu, a to při řešení rodinného problému „kam s ním“. Když náš Toník dorostl do školkového věku, přivítal jsem otevření nových „modulových“ pavilonů Mateřské školky Havlíčkova jako seslání pomoci přímo z nebe. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál dostavba Odraz 7-8/2014 škola Názory