Jaroslav Kolcun

Všechny příspěvky autora...

Jaroslav Kolcun, 29.7.2016
Letos jsme uspořádali pro roztocké děti již třetí ročník úspěšné akce zvané Roztocký Drsoň Junior, kterého se zúčastnilo více než 30 dětí. Celý koncept byl postaven tak, aby dětem zprostředkoval nové znalosti ze světa přírodních věd a zároveň je i naučil novým pohybovým dovednostem. V ideálním případě by se tak děti měly začít aktivně zajímat o svět kolem sebe a trávit více času venku všestranným pohybem, spíše než doma pasivním sezením u počítače. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 7-8/2016 roztocký drsoň Sport
Jaroslav Kolcun, 10.10.2015
Po více než třech letech existence úspěšného dětského klubu jujubu jsme se s několika dalšími roztockými nadšenci rozhodli založiti sesterský klub brazilského jiujitsu, jenž měl svou premiéru koncem září v tělocvičně ZŠ Roztoky. A díky velkému zájmu členů nového klubu tak vznikla v Roztokách další možnost volnočasového vyžití, jenž je přístupná (nejen) pro všechny obyvatele Roztok, kteří tak nemusejí za zábavou jezdit například do Prahy. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál jiujitsu Odraz 10/2015 Sport
Jaroslav Kolcun, 12.9.2015
Klub Jujutsu Roztoky vznikl již v únoru roku 2012 a následně se v rámci města Roztok několikrát stěhoval stále do větších prostor, aby se následně zabydlel v nově postavené tělocvičně Základní školy Roztoky. Cílem dětského klubu je samozřejmě výuka japonského bojového umění jujutsu, spolu s etikou, filozofií a historií bojových umění. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál jujutsu Odraz 9/2015 Sport