Lukáš Hejduk

Všechny příspěvky autora...

Lukáš Hejduk, 14.1.2017
V sobotu 28. 1. 2017 od 19.00 v žalovské škole Skautský ples sice připravují skauti, ale ne jen pro skauty. Opět srdečně zveme všechny příznivce dobré zábavy, bývalé i současné členy roztockého skautského střediska, jejich rodiče, příbuzné a známé. A co pro vás letos chystáme? Předně se stěhujeme ze sokolovny do žalovské základní školy. Těšit se tedy můžete na nové prostory včetně nového uspořádání a originální výzdoby. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 1/2017 ples skauti
Lukáš Hejduk, 11.3.2016
Pátráním v archivu se nám podařilo odhalit, že historie skautských plesů v Roztokách je již téměř sedmdesátiletá. Před měsícem se s výsledky našeho bádání mohli seznámit všichni účastníci zatím posledního ročníku. Výstavka složená z historických dokumentů pojednávala o 2. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál historie Kultura Odraz 3/2016 skautský ples
Lukáš Hejduk, 16.1.2016
V sobotu 13. února 2016 se v sokolovně na Tyršově náměstí koná skautský ples, který nadcházejícím ročníkem oslaví své 5. narozeniny. Již popáté připravují roztočtí skauti a skautky nezapomenutelný večer pro dospělé i pro děti. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 1/2016 ples skaut
Lukáš Hejduk, 10.10.2015
Roztočtí skauti a skautky vás zvou na drakiádu, která se koná v sobotu 17. října od 14 do 17 hodin na Holém vrchu. Těšíme se na příznivce a obdivovatele pouštění draků, rodiče s dětmi, všechny přátele, příbuzné a známé. Účastníci s ručně vyráběnými draky se mohou zapojit do rozličných soutěží a vyhrát zajímavé ceny. Ale nebojte. I když jde o draky, pravidla nebudou drakonická! Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál drakiáda Kultura Odraz 10/2015 skaut
Lukáš Hejduk, 15.5.2015
Volný pád, lukostřelbu, práci s kůží, indiánské hry, resuscitaci - to a mnohem více jste si mohli s roztockými skauty vyzkoušet v sobotu 25. dubna. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce Kultura Odraz 5/2015 skaut výročí
Lukáš Hejduk, 13.3.2015
Právě čtvrt století uplynulo od chvíle, kdy se opět začali scházet roztočtí skauti a skautky. Pokud máte zájem lépe poznat, co skautská výchova nabízí dětem a mladým lidem, přijďte se podívat na oslavy našeho 25. výročí. Čekáme vás v sobotu 25. dubna 2015 kdykoli mezi 10. a 16. hodinou na Tyršově náměstí. Bezpečně nás najdete podle týpí, kuželového stanu severoamerických indiánů, který tu bude stát. Pro vás a vaše děti připravujeme pořádnou dávku her, soutěží a příležitostí poznat a vyzkoušet si nové zajímavé věci. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce Kultura Odraz 3/2015 skaut výročí
Lukáš Hejduk, 13.2.2015
Čtvrtý ročník roztockého Skautského plesu přinesl hned několik novinek. Kapela All Right Band roztancovala celou sokolovnu a zájemci o historické tance si mohli vychutnat lekci Balfolku. O žhavé půlnoční překvapení se postarala žonglérská skupina MixTrix se svojí ohňovou show. Celým večerem provázela nová moderátorská dvojice, která se svého úkolu zhostila bravurně. Inovovali jsme i nabídku občerstvení. Hosté si mohli vychutnat nové nápoje a okusit plesový guláš.  Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 2/2015 ples skaut
Lukáš Hejduk, 12.12.2014
Ples roztockých skautů se stal tradičním místem pro setkávání příznivců pohodové zábavy. Jeho příští ročník se koná v sobotu 24. ledna 2015 v sokolovně na Tyršově náměstí a zve k návštěvě širokou veřejnost. Skautský ples totiž nepřipravují skauti jen pro sebe, ale hlavně pro vás. Milovníkům tance a kvalitní hudby zahraje kapela All Right Band. Hudební produkce bude oproti předchozím ročníkům prodloužena. Na baru nabídneme bohatý výběr jídla a pití včetně nealkoholických nápojů. Kromě běžného občerstvení bude možné zakoupit i teplé pokrmy. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 12/2014 ples skaut
Lukáš Hejduk, 13.6.2014
Mnozí věřili, že v roce 2012 přijde apokalypsa. Skauti z Roztok ale rozluštili tajemství mayského kalendáře a zjistili, že místo konce světa nadejde éra opětovného vzestupu mayské civilizace. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál mayové Odraz 6/2014 skauti Školy tábor
Lukáš Hejduk, 14.3.2014
Pokud nevěříte, že tančit se dá i ve stanu, pak jste nebyli na skautském plese. Ten se letos konal již potřetí a i tentokrát se interiér sokolovny změnil k nepoznání. Skrz bar s názvem Noční hlídka vcházeli hosté do obřího stanu, který dokázal bez problémů pojmout všechny stoly, taneční parket i kapelu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 3/2014 ples skaut