Vlaďka Drdová

Všechny příspěvky autora...

Vlaďka Drdová, 14.4.2018
Zastavila se před vchodem do školy a několikrát si přečetla její název. Pak se mě zeptala: „A mami, proč se naše škola jmenuje Základní škola Roztoky, Praha-zá-pad? Proč se také nejmenuje po někom slavném? Vždyť přece u nás v Roztokách žilo tolik slavných lidi, třeba taková Zdenka Braunerová.“ Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál drdová Odraz 4/2018 škola školy Názory
Vlaďka Drdová, 14.1.2017
Mlhavé čtvrteční ráno, 10 hodin, lehká námraza a hluk, který přicházel z Tyršova náměstí, kam jsem mířila na autobus do Prahy. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 1/2017 vandalismus Názory
Vlaďka Drdová, 10.9.2016
Dětský pěvecký sboreček Roztocké děti přijímá do svých řad nové členy, děti ve věku od tří let cca do 15 let. Jediná podmínka přijetí je chuť a radost ze zpívání. Pravidelné zkoušky jsou v pondělí od 15.45 do 17.00, od 17.00 do 18.00 (starší děti) nebo ve středu od 16.45 do 18.00 hodin. Více informací naleznete na www.roztockedeti.cz nebo na tel. 606 893 292, e-mail: v.drdova@volny.cz     Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Odraz 9/2016 roztocké děti Školy zpěv
Vlaďka Drdová, 12.6.2015
V pátek 29. května se na Tyršově náměstí uskutečnila již tradiční slavnost ke Dni dětí. Pro malé návštěvníky byl připraven bohatý program, jehož vrcholem bylo divadelní představení oblíbeného Divadélka Romaneto. Hudební část programu obstaral Beruška Band a 36 malých zpěváčků ze sboru Roztocké děti, své vystoupení měly i děti z tanečního souboru Lucie Kárové a členky tanečního oddělení roztocké ZUŠ. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce dětský den Kultura Odraz 6/2015
Vlaďka Drdová, 15.5.2015
Jako členka Školské komise a místopředsedkyně Školské rady jsem se ujala průzkumu, jak velký je zájem o vaření bezlepkově upravované stravy ve školní jídelně ZŠ v Roztokách, a to nejen dětských strávníků, ale i strávníků z řad široké veřejnosti. Ohlas nebyl tak veliký, jak se čekalo. U zápisu dětí do prvních tříd ZŠ se k bezlepkově upravované stravě přihlásili tři strávníci z řad budoucích prvňáčků. Přesto se Školská komise, Školská rada, vedení ZŠ (p. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál bezlepková dieta jídelna Odraz 5/2015 Školy
Vlaďka Drdová, 13.2.2015
Vzhledem k tomu, že i v našem městě žije mnoho dětí i dospělých, kteří trpí celiakií (nesnášenlivostí lepku) a jsou nuceni upravit své stravování bezlepkovou dietou, chce Město Roztoky těmto lidem pomoci možností hromadně připravovat obědy v jídelně ZŠ. Následně by mohly být obědy rozváženy do mateřských škol a také nabízeny veřejnosti formou rozvážky nebo odebráním v jídelně ZŠ. Pro tento záměr je důležité zjistit zájem občanů o tuto službu. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál bezlepková dieta jídelna Odraz 2/2015 škola Zprávy
Vlaďka Drdová, 3.2.2015
Roztoky město pro život Vás srdečně zve na tradiční
Číst dál akce Kultura maškarní ples
Vlaďka Drdová, 12.12.2014
Víc než tři desítky let byla dramaturgyní večerníčků v České televizi. Spolupracovala na mnoha animovaných seriálech, například Káťa a Škubánek, Příběhy včelích medvídků nebo Jája a Pája a mnoha dalších. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Marie Kšajtová Odraz 12/2014 rozhovor Názory
Vlaďka Drdová, 14.11.2014
Přichází doba tajných přání... zázraků a nadějí, přichází doba adventní. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál advent Kultura Odraz 11/2014 vánoční strom
Vlaďka Drdová, 12.10.2014
Ráda bych touto cestou srdečně poděkovala všem roztockým občanům, kteří mi v obecních volbách dali svůj hlas a důvěru. Do zastupitelstva jsem se sice nedostala, ale obdržela jsem téměř 500 hlasů, více než řada těch, kteří v zastupitelstvu nakonec zasednou díky zvýhodnění, které volební systém poskytuje velkým stranám. V tomto směru pokládám svůj volební výsledek za úspěch. V přepočtu na počet kandidátů odpovídá můj zisk 19 % získaných hlasů. Děkuji zároveň sponzorům, kteří mi pomohli připravit alespoň skromnou volební kampaň.
Číst dál komunální volby poděkování Názory