Jindra Zoufalá

Všechny příspěvky autora...

Jindra Zoufalá, 18.6.2016
Tak jsme se konečně dočkali. Myslím tedy pěkného, slunečného počasí v sobotu nejbližší Dni dětí, letos 28. května. V tento den každoročně propuká v roztockém Tichém údolí putování malých zachránců princezny začarovaným lesem. (V posledních letech v ten den opakovaně pršelo nebo alespoň bylo hodně napršeno.) Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 6/2016 pohádkový les tom
Jindra Zoufalá, 13.6.2014
31. května se les na kopci u Maxmiliánky opět rozezvučel dětskými hlasy - ano, rok utekl jako voda a zas tu byl čas pohádkového lesa, čas nešťastného krále a jeho ztracené princezny, pohádkových postaviček i lesních zvířátek. Letos nám počasí přálo, rádi jsme zapomněli na loňský propršený ročník a naladěni konečně pěkným dnem po mnoha deštivých jsme ráno o desáté byli připraveni uvítat děti na začátku jejich cesty v Tichém údolí. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce Kultura Odraz 6/2014 pohádkový les tom
Jindra Zoufalá, 12.7.2013
Máme dost plachet na zakrytí všech věcí? Budou mít všichni pláštěnky, nějaký igelit na podložení propriet na stanovištích? Snad nebude pršet celý den... a přijdou vůbec...? To byly myšlenky všech, kdo připravovali tradiční Pohádkový les v Tichém údolí. Ve světle pozdějších dramatických událostí v celém Česku se naše páteční starosti zdají zanedbatelné, ale dětský den je jeden v roce a zklamat těch několik desítek opláštěnkovaných postaviček, které i s obětavými rodiči v sobotu nakonec přišly, to jsme nechtěli. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál akce Kultura Odraz 7-8/2013 pohádkový les
Jindra Zoufalá, 12.2.2012
Rok se s rokem sešel, a tak letos, v sobotu 7. ledna opět vyrazili pochodní-ci směrem na hrad Okoř a dále do cíle v Roztokách. Vzhledem k letošní zimě nezimě jsme mohli jen odhadovat, jaké počasí nás v sobotu čeká a jak moc ovlivní počet účastníků. Nu, někdo byl spokojený, jiný méně, přesto do přeháňkového dne ze startu v Praze - Veleslavíně vyrazilo 600 lidí. Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.
Číst dál Kultura Odraz 2/2012 okoř pochod