Výsledky podzimních oblastních žebříčků v orientačním běhu

Na konci října skončila podzimní část sezony orientačních běžců, čítající celkem 5 závodů v různých částech Středočeského kraje. A byla pro nás nadmíru úspěšná. Získali jsme celkem čtyři výkonnostní licence B, opravňující závodníky ke startu na závodech vyšší kategorie, na závodech zemského žebříčku B Čechy. Licenci B získali: Hana Voltrová ve starších žákyních, Žofie Matějková v mladších dorostenkách, Adéla Brodská ve starších dorostenkách a Tomáš Jíra ve starších žácích. Tomáš společně s Hankou navíc zvítězili ve zmiňované podzimní části oblastního žebříčku. Kromě jednotlivců jsou hodnocena i družstva a v nich jsme v žácích obsadili vynikající 3. místo. Dorost skončil na výborném pátém místě. Doufejme, že v podobných výsledcích budeme pokračovat i v jarní části sezony 2012.