Vzdělávání a příměstské tábory v Lexiku

Prázdniny jsou zdánlivě daleko, ale kdo plánuje, tak má již nyní možnost přihlásit svoje dítko na vybraný tábor. Tak jako každý rok i letos máme v nabídce tradiční příměstské tábory. Ve vzdělávací oblasti máme výběr nových přednášek a seminářů. Od června vyhlašujeme další kurz rekvalifikačních studií na profesní chůvu. Od 22. března začíná nový desetitýdenní kurz Grafomotoriky pro předškoláky.

Příměstské tábory

V srpnu, od rána do večera, od pondělí do pátku. Se spoustou legrace a zajímavých aktivit. Pro děti od 6 do 15 let pořádáme každoroční příměstské tábory. Rodiče tak mohou mít prázdninový pracovní týden bez výčitek, že dítě nemá zajištěný pestrý program. Podle typu tábora se zaměřujeme na naučné výlety, základy zdravovědy, jednání v krizových situacích, ale i na tvůrčí psaní, procvičujeme češtinu, matematiku a angličtinu, provádíme průzkumy okolí "s otevřenýma očima" nebo fotografujeme.

Spojení sportovně-výletnického ducha s anglickou konverzací je ideálním řešením pro prázdninový čas... A přesně takový SOS sportovně-turistický tábor s angličtinou nabízíme vašim dětem v týdnu od 15. srpna. Pod vedením zkušeného lektora je čeká opravdu vydařený týden, naučí se spoustu dovedností a procvičí si angličtinu.

Pro ty, kdo chtějí jít do školy s pocitem, že nic není zapomenuto, nabízíme dva báječné projekty pod názvem Rozjezd před školou. V týdnu od 15. srpna si mohou zopakovat češtinu a matematiku a od 22. do 26. srpna češtinu a angličtinu.

Oblíbený Novinářský tábor proběhne ve druhé polovině srpna, kdy malí novináři opět vytvoří vlastní redakci Roztockého lexikonu a budou tvořit. Pod vedením spisovatelky a novinářky nakonec vydají další číslo ročenky. Časopisy z let minulých si můžete pročíst na našem webu.

Pro předškoláky a malé školáky chystáme Speciální prázdninové tvoření, kde máme naplánované aktivity zaměřené na rozvoj grafomotoriky, objevování nových věcí (pozornost) a paměťové a sociální hry (paměť, sociální kompetence, vazby + chování).

Přednáška o aromaterapii

Všichni jste srdečně zváni na druhou přednášku Životní cesta člověka a aromaterapie II., tentokrát na téma dospívání, dospělost, stáří, umírání. Jak může aromaterapie zpříjemnit žití i zjemnit jeho konec? O tom všem se dozvíte ve čtvrtek 17. března 2016 od 18.30 do 19.45 hod. Náplní přednášky je charakteristika výše uvedených životních etap podle vývojové psychologie, éterické oleje a jejich pomoc při řešení životních radostí i starostí, provázení blízkých osob při umírání. Rezervace nutná předem.

Jak překonat věčné začátečnictví v cizím jazyce

Studujete jazyk už několik let opakovaně od prvních lekcí? Na začátek května máme připravený zajímavý seminář pro všechny, kteří chtějí zvládnout cizí jazyk, ale stále se jim to nedaří. Pod vedením zkušené koučky Ing. Světly Jelenové se přijďte inspirovat, jak na to jít JINAK!

V návaznosti na toto téma opět chystáme prázdninovou "nalejvárnu" angličtiny (němčiny) na cesty a dovolenou právě pro věčné začátečníky, kteří chtějí intenzivně oprášit alespoň základy konverzace na místa, jež během dovolené nejspíš potkají - restaurace, doprava, hotelová recepce, nákupy a podobně.

Více průběžně najdete na našem www.lexik.cz

V případě jakýchkoli dotazů pište na info@lexik.cz nebo volejte na 739 035 000. Těšíme se na vás!

Za kolektiv Lexiku

Mgr. Lenka Červenková

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.