Zámeček 2017

Nadšenci a dobrovolníci z občanského sdružení RR pro vás již posedmé připravují festival Zámeček. Poslední sobota v květnu, tedy 27. 5. 2017, bude ve znamení výjimečného kulturního zážitku v areálu roztockého zámečku, především v krásném parku. Akci každoročně navštíví několik tisíc lidí. Za dobrovolné vstupné si můžete dosyta užít hudbu různých žánrů, divadlo a bohatý doprovodný program pro malé, větší i velké. 

Program odstartuje cimbálová muzika Studánka Praha.

Zámeček 2017
 

Pohřební kapela se rozzáří jako hlavní hudební hvězda, která vás smrtelně jistě roztančí

lidovkami laděnými do ska, punku, hip hopu, folku či reggae. Jejich hudba se dá charakterizovat jako “urban folkcore”.

Festival v doprovodném programu nabídne například swingový workshop, nové taneční dovednosti bude možné zúročit během následného vystoupení uskupení Swingkopa.

Na zklidnění je možné jen doporučit blues a folk Justina Lavashe.

Soundokan je podle vlastních slov instrumentální sondou do lidské duše; šamanem proti své vůli. Jejich hudba evokuje posvátný tanec na drátech vysokého napětí.

Přepětí budete moci nechat rozpustit v barevném světě energických beatů, košatých melodií a rozmanitých, nejen jazzových nálad kapely Bitosti.

Jiří Šámal představí mimozemsky vypadající i znějící nástroj Hang Drum a zprostředkuje vám nejen hudební nadpozemský zážitek.

Divadlo Fígl přijede s pohádkou Rokec a Žužu, další příběh pro malého diváka odehraje Divadlo Kvítko. Hlavy bude možné protáhnout v IQ parku, bránice jógou smíchu. Ruce a kreativitu ve výtvarné dílně nebo při pletení proutěných výrobků, nohy na trampolíně. Žízeň i hlad uhasí kvalitní občerstvení, oheň - kromě toho ve vašich srdcích - dobrovolní hasiči.

Festival pořádá občanské sdružení RR ve spolupráci se Středočeským muzeem v Roztokách u Prahy, vzniká za podpory města Roztoky.

Spolek RR

Roztoky.com je mediálním partnerem Festivalu Zámeček

Kam dál

Festival Zámeček 2018 | Občanské sdružení RR
Festival Zámeček 2016 | Občanské sdružení RR
Zámeček 2015 v obrazech | Petra Hradecká

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.