Zámecké imaginárium se blíží!

zámecké imaginárium se blíží - dvě divadelní představení - do Roztok můžete připlout lodí

Divadlo bratří Formanů a Středočeské muzeum v Roztokách zvou malé i velké dobrodruhy na výstavu ZÁMECKÉ IMAGINÁRIUM.  Začíná v neděli 17. září v 15 hod ve výstavních prostorách zámeckého areálu. Do světa divadelních nadšenců můžete vplout na lodi Tajemství  z Náplavky na Rašínově nábřeží v Praze.

Zámecké imaginárium

Kotvu zvedá v neděli přesně v 11 hod, během plavby shlédnete představení Aladin a z kotviště v Roztokách ve 14 hod vykročí průvod všech divadelních příznivců v turbanech, vedený kapitánem Matějem Formanem a divadelním velbloudem po břehu směrem k zámku na vernisáž výstavy /15 hod/. Další divadelní představení začíná na lodi Tajemství v roztockém kotvišti v 18 hodin. Ceny vstupenek:  (představení z Prahy) 290 Kč /základní/, děti, senioři, ZTP – 190 Kč). Představení v Roztokách 220/140 Kč.

Milovníci romantiky si mohou užít večerní jízdu zpátky do Prahy (vstupné 100 Kč) s hudbou a občerstvením. Odjezd ve 20 hod.

Více a objednávky vstupenek:  na http://lodtajemstvi.cz/1999/aladin-12

Vstupenky na 18 hod lze ZÁVAZNĚ objednat u pokladny na zámku v Roztokách od 7. září:  pokladna@muzeum-roztoky.cz   Telefon: 233 029 011. Vstupenky na 11 i 18 hod lze zakoupit rovněž v prodejně v Praze 1, Freshlabels Store, Panská 9, Po - Ne 10:00 - 20:00

Daniela Kupsová

kupsova@muzeum-roztoky.cz

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.